perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në sllovenisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): rezati, upati
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në sllovenisht, rezati në shqip
pres në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

premtim gojani fal parts kit