perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pulë në sllovenisht

Fjalë: pulë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): kura
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pulë, pulë e pjekur, pulë e mbushur, pulë deti, pulë në sllovenisht, kura në shqip
pulë në sllovenisht