perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në sllovenisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): znak
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven pullë, pullë në sllovenisht, znak në shqip
pullë në sllovenisht