perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në sllovenisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): usta, poljubiti
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në sllovenisht, usta në shqip
puth në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

kthim shume partizan kk