perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në sllovenisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): trden
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven qëndrueshëm, qëndrueshëm në sllovenisht, trden në shqip
qëndrueshëm në sllovenisht