perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në sllovenisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): stanovati, ostati
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në sllovenisht, stanovati në shqip
rri në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

shkop bejzbolli patate te mbushura