perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në sllovenisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (6): kdaj, ko, kot, jak, kaj, kakor
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në sllovenisht, kdaj në shqip
sa në sllovenisht