perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në sllovenisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): gledati, videti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në sllovenisht, gledati në shqip
shikoj në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

shpejt pc mur lafferty lloj dardhe