perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në sllovenisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): prijatelj, prijateljica
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në sllovenisht, prijatelj në shqip
shok në sllovenisht