perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në sllovenisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): firma, podjetje
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven shoqëri, shoqëri në sllovenisht, firma në shqip
shoqëri në sllovenisht