perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtatë në sllovenisht

Fjalë: shtatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): sedem
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven shtatë, shtatë në sllovenisht, sedem në shqip
shtatë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

njom net shite shpejt lag switch