perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në sllovenisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): dežela, država
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në sllovenisht, dežela në shqip
shtet në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

skeletal muscle mësim anglisht