perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shuaj në sllovenisht

Fjalë: shuaj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): ugasniti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven shuaj, shuaje kete zjarr, shuaj miah, shuaj në sllovenisht, ugasniti në shqip
shuaj në sllovenisht