perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në sllovenisht

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): po
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në sllovenisht, po në shqip
sipas në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

shkop yulia