perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sot në sllovenisht

Fjalë: sot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): danes
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven sot, sot news, sot ne parlamentin shqiptar, sot ne parlament, sot ne kuvend, sot jam 20 vjec, sot në sllovenisht, danes në shqip
sot në sllovenisht