perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

telefonoj në sllovenisht

Fjalë: telefonoj (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): poklicati, telefonirati
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven telefonoj, telefonoj në sllovenisht, poklicati në shqip
telefonoj në sllovenisht