perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tetë në sllovenisht

Fjalë: tetë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): osem
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven tetë, tetë kahore, korridori i tetë, tetë në sllovenisht, osem në shqip
tetë në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

teatri kombëtar