perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në sllovenisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): drugi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven tjetër, tjetër në sllovenisht, drugi në shqip
tjetër në sllovenisht