perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në sllovenisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (5): dežela, država, red, svet, tla
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në sllovenisht, dežela në shqip
tokë në sllovenisht