perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në sllovenisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): poklicati
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven tringëllin, tringëllin në sllovenisht, poklicati në shqip
tringëllin në sllovenisht