perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në sllovenisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (3): pouk, veriga, vrsta
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në sllovenisht, pouk në shqip
varg në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

njoh edimo punë dore nena top bast