perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vazhdimisht në sllovenisht

Fjalë: vazhdimisht (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): vedno, zmeraj
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven vazhdimisht, vazhdimisht në sllovenisht, vedno në shqip
vazhdimisht në sllovenisht