perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdekje në sllovenisht

Fjalë: vdekje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (1): smrt
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven vdekje, vdekje tragjike, vdekje ne venecia analize, vdekje ne venecia, vdekje ne transmetim live, vdekje ne fushen e futbollit, vdekje në sllovenisht, smrt në shqip
vdekje në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

për ty helm inc group d result