perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në sllovenisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): samo, ena
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në sllovenisht, samo në shqip
vetëm në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

pasur cars kujtim dule