perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në sllovenisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (2): obiskati, obisk
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven vizitë, vizitë në sllovenisht, obiskati në shqip
vizitë në sllovenisht