perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në sllovenisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-slloven
Përkthime (4): fant, majhen, mlad, kratek
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: slloven vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në sllovenisht, fant në shqip
vogël në sllovenisht

Fjalë të ngjashme

fshati farke te adhuroj lag guitars