perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sociologji

Fjalor: anglisht sociologji
Përkthime: sociology
sociologji në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: soziologie
sociologji në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sociologi
sociologji në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: sociología
sociologji në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: sociologie
sociologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sociologia
sociologji në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sosiologi
sociologji në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: обществоведение, социология
sociologji në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sociologi
sociologji në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: социология
sociologji në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сацыялогія
sociologji në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: sotsioloogia
sociologji në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sosiologia
sociologji në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: sociologija
sociologji në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szociológia
sociologji në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sociologija
sociologji në lituanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: соціологія
sociologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: socjologia
sociologji në polonisht »

Fjalë të ngjashme

sociologji edukimi, sociologji familja, sociologjia rurale, sociologjia e se drejtes, sociologjia politike, sociologjia e edukimit, sociologia anthony giddens, sociologjia e pergjithshme, sociologjia 12, sociologjia 11