perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: sot

Fjalor: anglisht sot
Përkthime: today
sot në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dnes, dneska
sot në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: heute, heutzutage
sot në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hoy
sot në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aujourd’hui
sot në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: oggi
sot në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: днесь, нынче, сегодня
sot në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: днес, днеска
sot në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сёння, сёньня, сягоння
sot në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: täna
sot në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tänään
sot në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: σήμερα
sot në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: danas
sot në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: šiandien
sot në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: hoje
sot në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: danes
sot në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: dnes
sot në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: по-сьогодні, сьогодні
sot në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dziś, dzisiaj
sot në polonisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ma
sot në hungarisht »

Fjalë të ngjashme

sot news, sot 7, sot ne kuvend, sot ne parlament, sot jam 20 vjec, sot gazeta shqiptare, sot 7 television, sot 7 pogradec live, sot ne parlamentin shqiptar, sot 7 pogradec lajme