perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në spanjisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): té, fisura, fractura, grieta, hendidura, quiebra, raja, rasgadura, rotura, ruptura, hachear
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në spanjisht, té në shqip
çaj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

bimor tobacco outlets djep cluj