perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në spanjisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): barrio, cuarta, cuartel, cuarto, distrito, cuartos, trimestre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në spanjisht, barrio në shqip
çerek në spanjisht

Fjalë të ngjashme

dedh ishqiya review pushim dimror