perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në spanjisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): apreciar, bienquerer, estimar, importe, preciar, precio, tasar, valorar, valorizar, evaluar, valuar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht çmoj, çmoj në spanjisht, apreciar në shqip
çmoj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

shpejt festove ha gay