perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

abat në spanjisht

Fjalë: abat (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): abad
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht abat, abate meaning, abate definition, abat stock, abat preng doci, abat oliba, abat në spanjisht, abad në shqip
abat në spanjisht

Fjalë të ngjashme

fund me boks tajson