perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adapt në spanjisht

Fjalë: adapt (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (16): cómodo, conveniente, oportuno, acertado, acomodado, adecuado, aparente, apropiado, calificado, competente, correspondiente, decente, idóneo, nacido, propio, tempestivo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht adapt, adapt vs adopt, adapt training, adapt thesaurus, adapt sound, adapt outdoors, adapt në spanjisht, cómodo në shqip
adapt në spanjisht