perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në spanjisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): adoración, culto, devoción
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në spanjisht, adoración në shqip
adhurim në spanjisht