perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në spanjisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): administración, dirección, gestión, manutención, autoridad, consejo, gobierno, municipio
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht administratë, administratë në spanjisht, administración në shqip
administratë në spanjisht