perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në spanjisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (19): administrar, asestar, capitanear, conducir, controlar, dirigir, encaminar, enderezar, gobernar, guiar, llevar, manejar, menear, orientar, regir, decretar, disponer, estatuir, ordenar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht administroj, administroj në spanjisht, administrar në shqip
administroj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

kap folkestone taxi shop