perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në spanjisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (18): alrededor, aproximadamente, aro, bicicleta, cerco, círculo, peña, redondel, rueda, breve, pronto, casi, a, cerca, en, hacia, sobre, redonda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në spanjisht, alrededor në shqip
afro në spanjisht