perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në spanjisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): llegar, venir, aproximar
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në spanjisht, llegar në shqip
afrohem në spanjisht