perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aftë në spanjisht

Fjalë: aftë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (13): capaz, espacioso, apto, idóneo, servible, suficiente, capacitado, diestro, dotado, hábil, inteligente, mañoso, talentoso
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht aftë, aftë në spanjisht, capaz në shqip
aftë në spanjisht