perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në spanjisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): accidente, avería, acaecimiento, acontecimiento, caso, descalabro, emergencia, evento, incidencia, incidente, suceso
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në spanjisht, accidente në shqip
aksident në spanjisht

Fjalë të ngjashme

troj fc2 te adhuroj ngase ndityiwe