perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akullnajë në spanjisht

Fjalë: akullnajë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): glaciar, helero, ventisquero
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht akullnajë, akullnajë në spanjisht, glaciar në shqip
akullnajë në spanjisht