perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në spanjisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (27): beicon, lado, lardo, tocino, banda, costado, flanco, borde, canto, costa, cuesta, dobladillo, labio, linde, margen, orilla, pestaña, playa, reborde, ribera, ribete, vera, ángulo, exterior, página, parte, plana
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht anë, anë në spanjisht, beicon në shqip
anë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

projekt provoj projekt detyrë