perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

antik në spanjisht

Fjalë: antik (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): antiguo, vetusto, antigüedad, añejo, solariego, viejo, histórico
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht antik, antik tv, antik skates, antik indonesia, antik hotel prague, antik hotel istanbul, antik në spanjisht, antiguo në shqip
antik në spanjisht