perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bëj në spanjisht

Fjalë: bëj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (24): actuar, confeccionar, fabricar, hacer, construir, crear, dar, forjar, producir, funcionar, hacerse, laborar, labrar, obrar, operar, ponerse, realizar, trabajar, estilar, amasar, elaborar, formar, manufacturar, sacar
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bëj, bëj në spanjisht, actuar në shqip
bëj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

gadishull ne meksik ton or tonne