perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

betohem në spanjisht

Fjalë: betohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): blasfemar, jurar, maldecir
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht betohem, betohem në spanjisht, blasfemar në shqip
betohem në spanjisht