perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bimë në spanjisht

Fjalë: bimë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): planta, vegetal
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bimë, bimë mjekësore, bimë mjeksore, bimë mesdhetare, bimë medicinale, bimë helmuese, bimë në spanjisht, planta në shqip
bimë në spanjisht