perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bimësi në spanjisht

Fjalë: bimësi (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): flora, vegetación
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bimësi, bimësi në spanjisht, flora në shqip
bimësi në spanjisht