perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në spanjisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): conversación, charla, coloquio, diálogo, discurso
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bisedë, bisedë në spanjisht, conversación në shqip
bisedë në spanjisht