perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

biznesmen në spanjisht

Fjalë: biznesmen (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): comercial, comerciante, mercante, mercantil, cliente, comprador, mercader, negociante, traficante, tratante
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht biznesmen, businessman full movie, biznesmen wikipedia, biznesmen telugu movie, biznesmen te suksesshem, biznesmen songs free download, biznesmen në spanjisht, comercial në shqip
biznesmen në spanjisht