perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bllok në spanjisht

Fjalë: bllok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): bloque, cartera, cuadra, manzana, polea, troza
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht bllok, bllok ushqimi, bllok skemat, bllok skema, bllok shenimesh, bllok ne msn, bllok në spanjisht, bloque në shqip
bllok në spanjisht